Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Vliv alkoholu na kvalitu sexu

12.10. 2013 15909x

V dnešní době stále narůstá počet lidí, kteří mají problémy s erekcí, s poruchami potence či s předčasnou ejakulací. Jedním z významných faktorů, které ovlivňují kvalitu erekce a tím i kvalitu sexu, je alkohol. Je zajímavé tento fenomén alkoholu sledovat. Lidé o vlivu alkoholu na poruchu erekce vědí, ale nechtějí si to připustit a jakoby na obranu tuto skutečnost omlouvají tím, že přece nejsou alkoholici a že pijí jenom občas, dají si sklenici s přáteli apod.

Alkohol vždy s mírou

Alkohol nám sice přináší zpravidla zpočátku zvýšené sebevědomí s veselou náladou, máme pocit, že vše umíme, vše dokážeme. Muži nabývají dojmu, že dokáží zaujmout každou dívku. S tímto vlivem však souvisí i nižší schopnost sebeovládaní a kritického náhledu. Zpočátku sice můžeme u druhého pohlaví slavit úspěch, nicméně s časem a s vyšší mírou alkoholu, dochází k útlumu mozkové kůry. Alkohol nám sice umožní vyšší touhu po sexu, avšak paradoxně u mužů často znemožní vykonat soulož.

U některých lidí se dle jejich zkušeností osvědčily malé dávky alkoholu. Skutečně mohou zlepšit erekci a prodloužit sexuální výkonnost, s tím souvisí i oddálení ejakulace. Bohužel toto se týká pouze malého procenta populace. U většiny z nás působí alkohol velmi negativně. Alkohol ve velké míře ovlivňuje kvalitu spermatu - dochází k poškození spermií, poruchám transportu uvnitř těla, zhoršení dozrávání spermií. To postupně může vést až k impotenci a neplodnosti.

Alkohol nemá nepříznivý dopad na sexuální život jen u mužů. Stejně tak se týká i žen. Více než jedna třetina žen, které si často dopřávají alkohol, má problémy v pohlavním životě. Některé z nich ztrácejí schopnost dosáhnout sexuálního vrcholu (orgasmus).

Cesta zpět ke šťastnému sexuálnímu životu často nemusí být tolik namáhavá. Je nutné vyvarovat se alkoholu, dopřát si dostatek aktivního odpočinku, nabýt zpět ztracenou sebedůvěru. Vhodné jsou nejrůznější prostředky na podporu erekce a libida. Jedním z nich je v České republice velmi populární produkt na zlepšení sexuálního života Eregma Max Power. Účinky Eregmy jsou veděcky dokázány - působí při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články