Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Vasogen Plus pro pohotovou erekci

01.01. 2013 10334x

Vasogen je svým účinkem velmi podobný Viagře. Ryze přírodní produkt určený pro podporu erekce, léčbu impotence, zkvalitnění sexu a zvýšení libida. Vasogen patří mezi přírodní podpůrné prostředky na podporu erekce a zkvalitnění sexuálního života.

Vasogen neobsahuje škodlivé chemické látky, nemá nežádoucí vedlejší účinky. Vasogen dosahuje 90% účinnosti u lidí všeho věku, je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy.

Vasogen - otázky, odpovědi, diskuse, zkušenosti

Lze tento přípravek srovnat s Viagrou?
Vasogen Plusje zcela přírodní, rychle působící prostředek; průzkumy naznačují, že účinkuje u 90 %dospělých osob a je levnější. Navíc není kvůli jeho užívání nutný předpis nebo návštěva lékaře.

Je Vasogen léčivo?
Ne. Vasogen Plus je 100% zcela přírodní bylinný přípravek. Neobsahuje žádná antibiotika, hormony, pesticidy, steroidy, kvasinky, mléčné produkty, syrovátku, vejce, sojový lepek, rýži, cukr, konzervační přísady, umělá barviva, příchuti ani vůně. Je tedy bezpečný.

Jaká je doporučená dávka?
Jedna tableta perorálně 30 až 60 minut před intimním stykem, nejméně 30 minut po jídle.

Vyvolá tento přípravek sám erekci?
O něco se svým zájmem musíte postarat sami. Odborně řečeno, potřebujete vizuální nebo fyzickou stimulaci, tak jako u všech podobných přípravků.

Jak dlouho trvá účinek?
Podle průzkumů měl VASOGEN pozitivní účinek na muže i ženy po šest až osm hodin.

Vasogen je přirodní jednorázový prostředek s účinkem obdobným Viagře. Vasogen je prvním fungujícím afrodiziakem pro muže a ženy, zlepšuje Váš sexuální život. Vasogen je určen pro muže nejisté si svou erekcí a pro ženy jež nedosahují při styku orgasmu.

Klikněte pro více informací

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články