Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Valopron Maxx - pomocník pro sexuální výdrž a erekci

01.01. 2013 9856x

Kombinace bylinných extraktů stimuluje jak cévní, tak i nervovou soustavu. Valopron® MaXx je obohacen o aminokyselinu L-arginin, významnou při procesu erekce a spolupůsobící cholin a kyselinu pantotenovou příznivě působící na plodnost a sexuální vitalitu muže.Novinka Valopron Maxx výrazně zlepšuje erekci a sexuální vitality, působí intenzivně na zkvalitnění sexuálního života. Jednotlivé aktivní složky se dále podílí na zvýšení sexuální touhy, pomáhají při neplodnosti a při nervové vyčerpanosti i slabosti. Při pravidelném užívání Valopronu MaXx dochází k trvalému povzbuzení sexuální vitality.

Zlepšení erekce a sexuální vitality

Výborných výsledků dosáhnete, pokud budete Valopron kombinovat s dalšími přípravky na zlepšení sexu - Eregma, Clavin, Maca.

Fakta o přípravku Valopron Maxx

Zlepšují sexuální vitalitu: vybrané extrakty bylin Maca, Muira puama a Tribulus terrestris jsou známé pro své afrodiziakální účinky.

Zvyšují sexuální aktivitu a touhu, odstraňují zábrany, pozitivně působí na plodnost.

Zvyšují schopnost erekce: klinicky ověřená aminokyselina L-arginin je důležitá při syntéze oxidu dusnatého (NO) - neurotransmiteru odpovědného za erekci, působením NO dochází k rozšíření tepen penisu a přívalu krve do jeho topořivých tělísek. Účinek L-argininu je zesílen přítomností cholinu a kyseliny pantotenové.

Zlepšují kvalitu sexuálního prožívání: kyselina pantotenová se podílí na tvorbě acetylcholinu. Tento neurotrasmiter podporuje sexuální žádostivost a potenci, prodlužuje a zvyšuje intenzitu orgasmu.

Valopron® MaXx je formule vytvořená speciálně pro muže, která vychází z již osvědčeného přípravku Valopron® . Nové složení poskytuje maximální účinek jedinečných přírodních látek. Nový Valopron® MaXx je zaměřen nejen na zlepšení erekce a sexuální vitalitu, ale také intenzivně působí na kvalitu sexuálního prožívání  u mužů.

Jednotlivé aktivní složky se dále podílí na zvýšení sexuální touhy, pomáhají při neplodnosti a při nervové vyčerpanosti i slabosti. Složení preparátu Valopron® MaXx má zcela výsadní postavení, neboť přírodní látky v něm obsažené se ve svém účinku výrazně doplňují a spolupůsobí.

Při pravidelném užívání Valopronu MaXx dochází k trvalému povzbuzení sexuální vitality. Účinnost aktivních látek byla prokázána klinickými studiemi renomovaných institucí a jejich příprava z přírodních zdrojů splňuje nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Doporučujeme balení Valopron Maxx 60 tbl

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články