Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Tablety Andropharmia Vigor - zkušenosti, diskuse, recenze

01.01. 2013 408431x

Andropharmia Vigor 750mg patří mezi novinky na trhu s doplňky stravy v oblasti podpory erekce a zlepšení sexuálního výkonu a výdrže. Již nyní si tento preparát na erekci získává řadu svých spokojených uživatelů.

Hlavní cíl tablet Vigor je zkvalitnění a prodloužení erekce při sexu. Díky velmi unikátní kombinaci ryze přírodních součástí je zajištěno zvýšení výkonnosti při sexu, zvýšení chuti na milování (libido). Přípravek působí i na impotenci, na prostatu a také na ženskou frigiditu.

Prostředek na lepší erekci Vigor byl testován v akreditovaných českých laboratořích.

Co vám přinese Andropharmia Vigor?

  • delší a tvrdší erekci
  • zvýšený zájem o sex (libido)
  • zvýšený sexuální výkon (déle trvající erekce)
  • zlepšené sexuální zdraví
  • zvýšené sebevědomí a odstranění potíží s erekcí a předčasnou ejakulací

Andropharmia Vigor je přípravek určený primárně mužům, avšak mohou jej užívat i ženy, kterým pomáhá při odstranění potíží s frigiditou a celkovým nezájmem o sex. Mužům Vigor pomáhá řešit problémy s nedostatečnou erekcí a výdrží.

Co stojí za úspěchem Vigoru?

Hlavní složkou je Maca peruánská  (tzv. peruánská viagra), která je oblíbená po celém světě; působí na potenci a frigiditu, stimuluje sexuální touhu a dramaticky zvyšuje sexuální výkon. Maca má nespočet pozitivních účinků na lidský organismus. Její výzkum neustále probíhá.

Další obsaženým prvkem je afrodiziakum Muira Puama, nechybí ani legendární kotvičník, který prokazatelně zvyšuje sexuální výkonnost.

Recenze a diskuse uživatelů Vigoru

Dosud jsem žádný takový produkt nezkoušel, nemám tedy velké zkušenosti, Vigor byl můj první produkt na erekci. Díky jeho užívání kvalita mého sexuálního života výrazně stoupla. Vydržím déle, sex mě více baví a dostavila se kvalitní erekce. Zboží hodnotím jedničkou s hvězdičkou. (Milan P., 51 let)

Vigor jsem koupil asi před měsícem a stejnou dobu jej používám. Po velmi dlouhé době mohu mít opakovaný pohlavní styk během velmi malé přestávky. To jsem zažil naposledy někdy ve 20 letech. Vigor u mě funguje. (Miroslav K., 62 let)

Za posledních několik let jsem vyzkoušel řadu přípravků na erekci a lepší sex. Mezi trojici nejlepších řadím ClavinEregmu a tento Vigor, který mne příjemně překvapil. (Karel Č., 49 let)

Klikněte zde pro další informace 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články