Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Sexuální úchylky, o kterých jste ještě neslyšeli

03.09. 2013 8240x

V dnešní době existují různé sexuální úchylky. Ty, které známe i ty méně známé. Některé jsou například velmi bizardní. Býváte nervózní z toho, že po vás partner chce sex ve třech, sex s někým neznámým, sex s různými neobyčejnými pomůckami, sex ve stylu sado-maso? To buďte ještě relativně v klidu. Jsou totiž úchylky, o kterých jste zaručeně neslyšeli, které vás možná pobaví, vyděsí. Zde jsou úchylky, které jsou méně časté a které málokdo zná a málokdo o nich ví, že vůbec existují.

Deflorační mánie  je sexuální úchylka kdy jedince vzrušují, panny. Má nutkavou potřebu zbavit panenství co možná největší počet žen a dívek.

Amaurofilie je sexuální úchylka, kdy jedince vzrušuje slepota. Vzrušují jej slepí a nevidomí lidé.

Erotografomanie ta spočívá právě v psaní dopisů. Ovšem ne ledajakých dopisů, dopisů s erotickým až perverzním obsahem. Pisatele vzrušuje představa situace, která se bude odehrávat, až si adresát bude daný dopis číst.

Graeofilie je sexuální úchylka, která se vyznačuje tím, že jedince vzrušují pouze staré ženy.

Tušérství, tušér je člověk, který dosahuje vzrušení doteky na intimních místech a to anonymních ženských objektů. Obvykle je to na veřejných místech, kdy tušér jakoby omylem zavadí o ženino ňadro, zadek či genitálie. Jedná se o mírnější formu přímé sexuální agrese.

Naratofilie je úchylka, kdy jedincovo vzrušení navozují vulgární slova a vulgární gesta.

Pyrofilie je úchylka, při které sexuální vzrušení navozuje oheň

Injektomanie je sexuální úchylka, která spočívá v rozkoši ze vstřikování kapalin do těla.

Retifismus je vlastně takovou podskupinou fetišismu. Jedná se o sexuální úchylku, kterou navozují ženské boty. Žena, které muž může boty zkoušet je pro něj přitažlivá a vzrušující. Navíc také chce, aby žena do postele nosila boty. 

Ofidiofilie, ofidiofilie je sexuální úchylka, kdy jedince vzrušují hadi.

Homilofilie je sexuální úchylka, kdy jedince vzrušuje představa sexu během mše, či během jiného náboženského obřadu.

Koczwarismus je vlastně velmi nebezpečná sexuální úchylka. Tato sexuální úchylka spočívá v tom, že si člověk, který touto úchylkou trpí, navozuje své sexuální vzrušení škrcením svého sexuálního protějšku. Jedná se o velmi nebezpečnou sexuální úchylku, protože existují případy, kdy koczwarismus skončil smrtí uškrcením sexuálního partnera či partnerky.

Kandaulismus je sexuální úchylka, kdy jedince sexuálně uspokojuje, když ukáže svou partnerku va veřejnosti nahou.

Frotérismus je sexuální úchylka, kterou trpí převážně muži. Jde vlastně o takové tření, kdy se jedinec tře, otírá či nějak dotýká ženy v přeplněném dopravním prostředku. Dotýká se ženy do té doby, než dosáhne ejakulace. Pokud je náhodou přistižen předstírá, že se ženy dotýká pouze náhodou.

Hierofilie je sexuální úchylka, kdy postižení jedinci nejsou nikterak nároční. Stačí jim k uspokojení obrázek či soška svatého. Takovíto lidé mají blízko k homilofilům.

Formikofilie je sexuální úchylka, která se dá zařadit mezi zoofilii. Jedinec se soustřeďuje na malé živočichy. Například na šneky, žáby, či nejrůznější druhy hymzu i mravence. Dotyčný si je přikládá na tělo, nejčastěji okolo pohlavních orgánů.

Dendrofilie je sexuální úchylka, kdy jedince přitahují a vzrušují stromy a keře.

Skatofilie je sexuální úchylka. U této sexuální úchylky dosahuje jedinec vzrušení tím, že anonymně telefonuje cizím lidem s erotickým podtextem, nebo vyhledává tyto telefonáty s erotickým podtextem.

Tak co říkáte? Znali jste nějakou sexuální úchylku, která je výše zmíněná?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články