Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Sex na jednu noc sebou nese řadu rizik

03.09. 2013 6053x

Dnešní doba a hlavně dnešní vztahy se moc nepěstují dlouhodobě. Spousta mladých si nic moc neužila a snaží se zažít vše. Což o to, myšlenka je to dobrá, vybouřit se v mládí, zažít plno věcí a poté se usadit mít rodinu, děti, psa nebo kočku a domek na předměstí. Většina žen (někteří muži také) touží po něčem takovém či podobném. Ovšem až za nějakou dobu. Uvazovat se ve dvaceti je nesmysl, když svět přináší tolik potěšení. Dnešním tématem je sex na jednu noc, což v dnešní době není žádné tabu.

Sex na jednu noc obvykle provozují lidé, kteří žijí životem single, avšak ne vždycky to nutně musí být tito lidé. Sex na jednu noc se obvykle charakterizuje jako pouze a jenom sex, který začne a skončí, v onu noc a poté se víc k partnerovi nevracíte. Obvykle to bývá člověk, kterého moc neznáte nebo dokonce ten, se kterým jste se seznámila právě v onen večer. Je to fajn, zažít sex s někým, koho už víc neuvidíte a prostě na chvíli odsunout city stranou a věnovat se jen tělesnému uspokojení. Ovšem ne všechny takové vztahy končí dobře. Sex na jednu noc může, zvláště pak poté provázet řada nepříjemných problémů.

Většina vztahů na jednu noc může končit různými pohlavními nemocemi. Ty jsou v dnešní době rozšířené. Zvláště pak, když nevíte o tom druhém nic moc. Maximálně jméno, věk a ještě pár maličkostí. Někdy však nevíte ani tohle. Neznáte jeho sexuální život a to někdy bývá problém. Snadno můžete chytit nějakou pohlavní nemoc, pokud nepoužijete ochranu. I když ani ta není vždycky stoprocentní. Pohlavní choroby, které můžete od potencionálního sexuálního partnera dostat je celá škála. Od zánětů, které bývají tou lehčí formou až po kapavku, syfilis. Ty se dají také léčit, avšak mnoho lidí se bojí či dokonce stydí, jít k lékaři a léčit se. Proto s návštěvou otálejí do doby, kdy je to neúnosné. V tu chvíli obvykle bývají nějaké pozdější následky. Proto jakmile se projeví jakékoliv příznaky, neprodleně jděte k lékaři. Další pohlavní nemocí může být vir HIV/AIDS. Tato choroba je bohužel momentálně nevyléčitelná a probíhá u každého jinak.

Kromě pohlavních chorob nemusí také spolehlivě a stoprocentně zafungovat antikoncepce a vy po pár měsících můžete zjistit "sladkou novinku". Jste těhotná. Co teď? Když neznáte jméno, příjemní zkrátka nic, je to hodně složité, prakticky neřešitelné. Pokud však znáte jméno a příjmení, můžete zkusit za budoucím tatínkem zajít a onu novinku mu sdělit. Jeho reakci však téměř v devadesáti procentech můžete čekat. Nebude nadšený. Pravděpodobně si vás ani nevezme, nezačne s vámi žít nic. Přeci se vůbec neznáte, jen jste si užili. No bohužel i tohle může mít následky.

V zásadě máte dvě možnosti, buď si dítě nechat, být matkou nebo jít na interupci. Nikdo vám v téhle situaci nemůže radit ani vám říkat, co dělat. To si musíte rozmyslet a rozhodnout vy sama. Pokud si dítě chcete nechat, po otci dítěte můžete požadovat alimenty na dítě. Ovšem budete na to pravděpodobně sama.

Proto je dobré si sex na jednu noc dobře rozmyslet.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články