Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Sedm možných problémů při sexu na pláži

03.09. 2013 7274x

Západ slunce, šumení moře, chladný vzduch od moře, krásné prostředí, vy a váš partner no co víc si přát? Taková romantika je nádherná a nejedna žena si představuje krásné milování na pláži. Navíc když to vidíte v romantickém filmu, je to nádhera. Ovšem ono v tom filmu vypadá mnoho věcí jinak a jednoduše. Jaká jsou vlastně úskalí sexu na pláži? Je to přesně tak jako v těch romantických filmech, nebo je pravda bohužel jiná? A co sex ve vodě? Vypadá to taky ve filmech tak krásně a hlavně tak moc romanticky. Je to vůbec možné? Je sex v moři či na pláži vůbec proveditelný tak, aby byl pro vás oba příjemný? Zde je sedm možných problémů, se kterými se můžete setkat při sexu na pláži, posuďte sami.

Ve vodě to neklouže

Těšíte se na sex v moři, kdy to bude romantikou jen hýřit. I když jste dostatečně vzrušená a nažhavená, voda má tu vlastnost, že odplavuje poševní sekret a vysušuje sliznice. To zapříčiní problém, protože ať se budete snažit, jak chcete, může vám "to drhnout" a být pro oba dva nepříjemné. Pokud opravdu chcete provozovat sex ve vodě, je dobré použít lubrikační gel. Vhodný je takový, který je na přírodní bázi. Můžete jej aplikovat i s několikahodinovým předstihem, což je pro vás určitě plus.

Písek rozhodně není příjemný

Určitě znáte ten pocit, když se vám písek dostane do boty, nalepí se vám na tělo a vy se jej nemůžete zbavit? A teď si představte, když dvě těla, která na sobě mají písek, se o sebe navzájem třou. Asi nepříjemná představa. A dvakrát tak nepříjemné je, když se písek dostane na intimní partie. Pokud přeci jen chcete milování na pláži zkusit, rozhodně sebou vezměte velkou deku nebo velkou osušku.

Orální sex

Tak na ten zapomeňte rovnou. A to i na pláži i v moři. Do úst se vám dostane písek, což bude velmi nepříjemný pocit a slaná mořská voda není v ústech nic příjemného. Zlváště když se dostane do očí, do nosu. Takže na tuhle praktiku můžete ve vlastním zájmu rovnou zapomenout a vynechat jí.

Mořské potvůrky

Když se na pláž vydáte v noci za vidinou sexu na pláži, obvykle nevidíte pořádně, kam šlapete. To se vám může stát osudným. Můžete šlápnout na mořského ježka, do těla se vám může zakousnout krab nebo vás popálí medúza. Takže v noci raději pláž vyhnechat.

Vlny v moři

Malé vlny v moři mohou být velmi příjemné, naproti tomu však ty větší vlny a silnější nadělají velkou paseku a mohou vás odradit. Například vás taková větší vlna může ohodit slanou vodou, ocž není ppříjemné, nebo vás vlna může odhodit někam na kámen. Vy se o něj tak můžete zranit. Lepší je pro milostné hrátky vybrat si zátoky, kde nejsou takové vlny.

Čumilové

Pokud nechcete, aby vás někdo při vašich milostných hrátkách viděl, volte jiné pláže, než ty kam za koupáním jezdí ročně mnoho turistů. Na takové pláži nebudete v "bezpeční" asi nikde. I na takových místech se mohou vyskytovat lidé, kteří se sledováním jiných při sexu ukájejí, či si vám mohou fotit.

Policie

Ta je nepříjemná. Ono si to totiž mnoho lidí nespojí, ale sex na veřejných místech je zakázaný a tím pádem také trestný. To samozřejmě zahrnuje také sex na pláži. Pokuta se může pohybovat okolo několik set eur v krajních případech i několik měsíců vězení! Což asi za hrátky na pláži moc nestojí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články