Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Je Eregma účinná?

25.01. 2013 8173x

Přípravek na podporu erece a sexuálního zdraví Eregma patří dlouhodobě mezi nejprodávanější přípravky. Zatímco mnohé produkty přežijí na trhu rok nebo dva, Eregma si již po několik let drží prvenství v žebříčcích prodejnosti a oblíbenosti. Je ale Eregma Max Power opravdu účinná? To zkoumala klinická studie účinku a snášenlivosti Eregmy.

Eregma Max Power

Tabletky Eregma Max Power jsou potravinový doplněk stravy s cílem odstranit problémy při selhání genitální odpovědi, při poruchách erektilní dysfunkce, při nedostatku nebo ztrátě sexuální touhy a při nedostatečném prožitku sexuální slasti.

V rámci studie bylo vybráno 49 mužů ve věku 25 až 60 let, kteří splnili výběrová kriteria. Po dobu 90 dnů užívali 2 tablety denně. Cílem studie bylo zjistit účinnost přípravku podle zvýšení skore dotazníku sexuálního zdraví u testovaných mužů. Studie také sledovala snášenlivost přípravku a vedlejší účinky.

Poruchy erekce

Poruchy sexuální funkce u muže znemožňují soulož nebo narušují její harmonický průběh. Na prvním místě jsou poruchy erektivity, dále ejaculatio praecox a kombinace obou. Jako primární označujeme poruchy vyskytující se od počátku plného sexuálního života, jako sekundární ty, které se rozvinuly až po období úspěšného pohlavního života. Vrchol výskytu poruch je mezi 21.-30.rokem života, kdy je sexuální aktivita nejvyšší a také nejzranitelnější, kdy se vytvářejí hlubší partnerské vztahy. Druhý nižší vrchol je kolem 40.roku věku. Objevují se různá tělesná onemocnění, dostavuje se zevšednění partnerského vztahu nebo existenční problémy nepřiměřeně odčerpávající síly jedince. Od těchto pravých poruch je třeba odlišit nepravé poruchy sexuální funkce, které mají příčinu v nepříznivých zevních podmínkách.

Zajímavé jsou výsledky studie. U 25% mužů byla účinnost přípravku hodnocena jako výborná, dobrá ve 32%, průměrná v 19%. U 23% případů nedošlo k zlepšení stavu (případně došlo k zhoršení stavu). Ani v jednom případě nebyly zaznamenány nežádoucí účinky.

Co se týče zlepšení sexuálního života, tak zde byl přípravek Eregma oceněn známkou výborná ve 24%, dobrá ve 38% případů a jako průměrná ve 29%. U 4 testovaných mužů došlo ke zhoršení sexuálního života.

V otázce erekce došlo ke zlepšení u 75% testovaných mužů, což je velice významný vzorek. U 47% mužů se zvýraznilo a zesílilo prožívání orgasmu. Přes 53% mužů dosáhlo vyšší sexuální touhy.

Celková spokojenost se sexuálním životem se zlepšila u 76% mužů. Připomínáme, že test trval 90 dnů.

Ze studie je patrné, že přípravek Eregma má významný vliv na sexuální zdraví a podporu erektilních funkcí. Při pravidelném užívání dochází u většiny případů ke zlepšení erekce, prožitku ze sexu a ke zvýšení sexuální touhy.

Přípravek Eregma Max Power doporučujeme nakupovat v ověřených eshopech. Můžete využít například akční balení Eregma Max Power za výhodnou cenu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články