Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Jak na stoprocentní erekci

12.01. 2011 18673x

Problémy s erekcí dnes trápí mnoho mužů. Značné procento mužů má obtíže vůbec dosáhnout ztopoření údu. Další skupina sice erekce dosahuje, nicméně je problematické ji udržet po delší dobu (či alespoň po délku soulože, respektive nástupu orgasmu a ejakulace). Velkou část mužské populace však trápí problém týkající neúplné erekce. Ke ztopoření sice dojde, avšak ne na 100%. S tímto problémem se v životě alespoň jednou setkal téměř každý muž. Pojďme si nyní řici, co můžeme udělat pro dosažení a udržení stoprocentní erekce.

Jak už jsme zmínili v předchozích článcích. Velice důležitou roli v našem intimním zdraví zaujímá strava. Je důležité dát přednost potravinám, které neprocházejí zpracováním, tedy se jedná o čerstvé potraviny jako je zelenina, ovoce, celozrnné produkty a například také olivový olej. Velice pozitivně ovlivňuje erekci a libido chilli paprička. Zařazením chilli do jídelníčku můžete být ve velice krátké době příjemně překvapeni. Je vhodné stravu podporovat různými doplňky stravy pro podporu erekce a krevního systému. Doporučujeme přípravky Eregma Max Power a Maca. Pokud toužíte po rychlejším účinku, pak je vhodný Clavin Ultra.

Ve stravě se vyhýbejte produktům s vysokým obsahem cukru a soli. Nezdravá a negativně ovlivňující erekci a chuť na sex jsou také různá smažená jídla. Pokud máte sebemenší problémy s erekcí, měli byste úplně vyřadit alkoholové nápoje. Alkohol významně ovlivňuje krevní systém. Při časté konzumaci dochází k špatnému prokrvení penisu a tím k nedostatečné erekci.

Pijte hodně vody, která je základním prvkem našeho těla a zásadním zdrojem energie. Snažte se pít pravidelně, denně alespoň 2 litry. Nedoporučujeme perlivou vodu, která má za následek snížení pocitu žízně.

Pro plnou podporu erekce je také nezbytná určitá dávka pohybu. Je nutné si uvědomit, že erekce je závislá na dobře fungujícím krevním systému. Proto byste měli posilovat váš kardiovaskulární systém. Ideálním je v tomto ohledu běh, který je po chůzi nejpřirozenějším lidským pohybem.

Cesta ke stoprocentní erekci nevede pouze přes stravu a kvalitní doplňky stravy. Důležitou roli hraje i psychika. Nesnažte se myslet na to, jak opět zklamete, či jak si sex zase neužijete, protože se nedostaví kvalitní erekce. Důležité je myslet pozitivně, ikdyž to může být zpočátku těžké.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články