Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

 • delší a tvrdší erekce
 • zvýšená chuť na sex (libido)
 • zvýšená sexuální výkonnost
 • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
 • zvýšení testosteronu a imunity

Jak na předčasnou ejakulaci

07.03. 2013 19603x

V dnešní hektické době trpí předčasnou ejakulací poměrně vysoké procento mužů. Jedná se o opravdu trýznivý problém, který nepříjemně narušuje kvalitu sexuálního života. Přetrvávající problémy s předčasnou ejakulací pak mohou zapřičinit psychické problémy, které vedou ke strachu ze sexuálního aktu a také mohou vést k problémům s erekcí. Nicméně předčasná ejakulace představuje problém, který lze poměrně snadno řešit. Existuje řada rad, díky kterým můžete problémy s brzkou ejakulací minimalizovat.

Předčasná ejakulace - hlavně se nenervovat

Jak už jsme zmínili v předchozích článcích, jsou problémy v oblasti sexu z větší části způsobeny psychickým stavem. I v případě obtíží s předčasnou ejakulací je třeba mít na mysli, že čistá hlava bez stresu je základním pilířem úspěchu. Jasná hlava vždy řeší problémy lépe než mysl zasažená strachem ze selhání, stresem či pocitem viny. Je dobré začít věřit ve zdárné vyřešení všech problémů. Pozitivní mysl je prvním krokem k nastolení spokojeného sexuálního života. Sebedůvěra a zdravé sebevědomí je základem. Důležité je věřit vlastním schopnostem v sexuální oblasti. Víra v sama v sebe je klíčem k dosažení všech cílů.

Přípravky na oddálení ejakulace

Spolu s důvěrou v sama sebe se můžete obrátit na odborníky v oblasti sexuálních poruch. Druhou možností je využití přípravků, které zlepšují sexuální funkce a celkově milostný život. Některé přípravky, například Eregma May Power, vylepšují celkové zdraví, dobře působí i na stres. Čili při dlouhodobém uživání mohou výrazně vylepšit sexuální funkce, mezi nimi i předčasnou ejakulaci. Můžete zkusit i léčivé byliny. Jednou z vhodných je heřmánek. Jedná se o bylinu, která napomáhá psychické pohodě. Například pití heřmánkového čaje může přispět ke zvládání stresu a tím odbourat strach z možného selhání při milostných hrátkách. Zdravé je také pití kvalitního zeleného čaje. V oblasti přírodních přípravků je vhodné zvážit použití tzv. peruánské Viagry - Maca. Výtažek z byliny Maca má ověřené účinky a na poruchy sexuálních funkcí má výrazný vliv.

Zkuste erotické pomůcky

K odstranění předčasné ejakulace se hodí i některé sexuální pomůcky. Zejména jedna řada umělých vagín Fleshlight. Jedná se o typ Stamina Training Unit, která je vyrobena právě pro zvýšení sexuálního výkonu a odstranění potíží s brzkým vyvrcholením. Na umělé vagíně se dá nacvičit dlouhá soulož, navíc zažijete velmi intenzivní pocity, neboť materiál této hračky je velmi podobný lidské kůži. Fleshlight rozhodně stojí za zkoušku.

Chcete-li se nadobro zbavit problému s poruchou ejakulace, je nutné zamyslet se nad životním stylem. Můžete například zvážit různé meditační a relaxační techniky. Nemusíte se hned stát meditačním guru, na začátku úplně stačí věnovat každý den půl hodiny klidné relaxaci. Ta může být třeba jen ve formě klidné procházky přírodou, nebo posloucháním meditační hudby. Důležité je, abyste se cítili uvolnění a nechali hlavu vyčistit od problémových myšlenek. Zajímavým tipem pro léčbu předčasné ejakulace může být relaxace krátce před pohlavním stykem. Důležité je se psychicky dobře naladit a nepřipustit si možnost sexuálního selhání.

Nepodceňujte erotickou předehru

V oblasti milostného života byste měli trávit větší část předehrou a vzrušením partnerky. Pokud během této doby uvidíte, že je partnerka spokojená, dobře to zapůsobí na váš psychický stav (budete vidět, že vaše snaha má dobrý účinek) a pak se samozřejmě sníží možnost selhání. Samotná soulož pak nemusí být hlavním bodem celého aktu a vy se tak nemusíte tolik stresovat možnou předčasnou ejakulací.

To je tedy několik věcí, které v současné době pomáhají mnoha mužům v jejich boji s předčasnou ejakulací. Pokud takové problémy máte také, zkuste právě naše tipy. Zjistěte, co je pro vás nejvhodnější. Zda stačí pouze zbavit se stresu některou z forem meditace, či u vás více fungují oblíbené přípravky podporující erekci a milostný život.

Tipy pro kvalitnější sexuální život:

 • zbavte se stresu
 • pijte heřmánkový a zelený čaj
 • zařaďte do svého jídelníčku ryby a chilli papričky
 • mluvte o svých problémech s partnerem
 • zlepšete životní styl
 • začněte sportovat (ideální je běh)
 • pořiďte si přípravky na podporu erekce a sexuálních funkcí
 • užívejte si sex, netrapte se
 • nenechte se odradit prvními neúspěchy
 • klíč k úspěchu je zvyšovat množství souloží a vytrvat
 • omezte alkohol a kouření

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články