Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Zabiják sexu? Zde jsou nejčastější zabijáci sexu!

03.09. 2013 9296x

Sex s partnerem, kterého milujete je ten nejkrásnější, na tom se shoduje spousta lidí. Ovšem existují situace, které milostnému aktu brání. Problémy existují u každého z nás, stres, problémy v práci, nervozita a podobně. Tohle vše se podepisuje na člověku a také na jeho psychice a ta se odráží také na sexuálním životě. Zde jsou právě oní nejčastější zabijáci sexu a chuťi na milování.

Naštvanost

Naštvání a, nebo dokonce hněv jsou zabijáci sexu. Je velmi složité a téměř nemožné užívat si sexu, když nad vámi visí naštvanost, hněv, zloba a podobně. A je jedno, na koho jste naštvaní. Zkrátka vaše myšlenky se soustředí jen na tyto pocity a milování je úplně odsunuto do pozadí.

Nepřitažlivost

Fyzická přitažlivost člověka je pořád dosti důležitá. I když všem jde především o to, jaký člověk je, co má v srdci a také v hlavě, přeci jen trošku líbit se nám partner musí. Jedná se o to, že vás musí zkrátka přitahovat. Měřítko krásy je velmi vratké, protože co je pro někoho krása může být pro někoho průměr nebo dokonce podprůměr. Musí ten člověk být krásný a přitažlivý a to především pro vás a pro vaše oči.

Čistota a hygiena

Je to možná zvláštní, ale dnešní doba vyžaduje alespoň minimum starosti o sebe a o své tělo. Asi nikoho nepřitahuje, když váš partner smrdí potem. Ano u mužů, kteří například pracují, to může být sexy, ale u někoho, kdo se nemyje pravidelně, nesprchuje a podobně to je velmi odpudivé a vůbec v tu chvíli asi nemyslíte na sex a chuť vás přejde. Samotní takoví lidé smrtí vlastním potem a to i ve chvílích, kdy například nic nedělají. Je to protože se nesprchují. Navíc hygiena je zkrátka základ. Vyčištěné zuby, pravidelné sprchování, holení minimálně podpaží. Zkrátka člověk nemusí trávit hodiny a hodiny v koupelně a mít milión přípravků, ale hygiena je základ. Čistý partner je i přitažlivý.

Rodičovství

Jedná se o vyčerpání z dítěte ovšem ne jen to. Zkrátka matka nedokáže jen tak přepnout na modul milenka. Nikdy se zcela neuvolní, pokud je dítko v dosahu. Stále je ve střehu, poslouchá, zda dítko spí, nekňourá, nebo jestli je dítko neslyší. Při sexu ovšem máte myslet jen a pouze na své a partnerovo potěšení, na nic jiného.

Podezíravost

Jestliže máte podezření z toho, že je vám partner nevěrný je běžná reakce to, že odmítáte sex. To je přeci to poslední na co myslíte. Ženy se občas překonají, ale sex je velmi bolestný a duševní bolesti především.

Nevěra

Pokud víte, že vám je partner nevěrný a, nebo jste překonali společně nevěru, je to vždycky se sexem složité. Pokud jste s partnerem překonali jeho nevěru a rozhodli jste se, že je to za vámi tak je to za vámi. Sex je, ale velmi ošemetná věc. Ženy mnohdy nezvládají tuto situaci, nebo pokud k sexu svolí, neužijí si to, myslí neustále na to, že před nimi se jejich manžel miloval s jinou ženou.

Stres, úzkost a vyčerpání

Dnešní život je velmi uspěchaný a stresový. Obavy o finance, o děti, rodinu, přátelé, bydlení a podobně to všechno snižuje chuť na sex na minimum. Dopřejte si relax, masáž či relaxační koupel. Odhodíte starosti a chuť na sex se vrátí.

Věk

Zlom obvykle nastává mezi čtyřicátým a padesátým rokem věku. Zde tělo muže i ženy prochází změnami a už to není takové jako dřív.

Náhrada sexu

Tohle bývá doména mužů. Nechtějí se zbytečně namáhat sexem se ženou a tak to řeší masturbací nebo sledováním porna. Ženy si to paradoxně nahrazují dětmi. Ne samozřejmě v sexuálním podtextu, ale nahrazují si je v oblasti lásky, náklonnosti, citů, pocitů a podobně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články