Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

 • delší a tvrdší erekce
 • zvýšená chuť na sex (libido)
 • zvýšená sexuální výkonnost
 • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
 • zvýšení testosteronu a imunity

Jak na lepší erekci díky kvalitnímu životnímu stylu

12.10. 2010 17078x

Poruchy erekce nejsou často způsobeny pouze nemocemi, nebo psychickým stavem. Z velké části jsou ovlivněny celkovým životním stylem jedince. Lepší erekci můžete dosáhnout užíváním přípravků na erekci (například Clavin, Eregma, Vasogen), ale také zlepšením životního stylu. Ideální je vyvážená kombinace tabletek na sex a zdravých návyků.

 1. Jezte potraviny, které podporují krevní oběh. Sem patří hlavně pomeranče, banány, jahody a švestky. Nevyhýbejte se konzumaci špenátu, rajčat, hub a tmavé listové zeleniny. Tyto plodiny zlepšují práci srdce a podporují průtok krve. Nutno zmínit, že kvalitní oběh krve je nezbytný pro kvalitní erekci, která vzniká prokrvením pohlavního údu. Dobré je obohatit jídelníček o fazole, krůtí a rybí maso, které má nízký podíl tuku a snižuje lipoproteiny v krvi (předcházení ucpání cév).
 2. Zajímavou možností je i využití speciálních krémů pro stimulaci krevního oběhu, resp. masturbační krémy. Pravidelnou aplikací krému při masturbaci je možné posílit dlouhodobě prokrvení a funkci krevního systému.
 3. Využijte speciální náplasti na kůži. Tyto náplasti uvolňují chemické látky přímo do krevního oběhu. Aktivními složkami jsou jinan dvoulaločný a červený ginseng. Tyto přírodní látky jsou obsaženy v mnoha doplňcích stravy pro podporu erekce a zvýšení průtoku krve. O možnostech náplastí se informujte u svého lékaře.
 4. Začněte pravidelně cvičit, ideálně každý den. Denní cvičení vám pomůže zhubnout. Dále samozřejmě ovlivňuje krevní oběh a erekci. Pokud budete pravidelně cvičit, budete mít silnější srdce, které dokáže lépe zásobit tělo krví. Zkuste denně alespoň 30 minut aerobního cvičení. Toto cvičení zahrnuje běh, jogging, plavání a lehké posilování na strojích či s činkami. Dobrá je i jízda na kole.
 5. Přestaňte kouřit. Kouření totiž snižuje množství kyslíku v krvi, což zásadně snižuje průtok krve.
 6. Omezte pití alkoholu, který se významnou částí podílí na poruchách erekce a neschopnosti udržet kvalitní erekci po delší dobu.
 7. Pijte zelený čaj, který dodává tělu potřebné látky. Doporučujeme sypané japonské zelené čaje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články