Máte potíže s erekcí?

Kotvičník zemní vám pomůže
zvýšit sexuální výkon a vitalitu.

  • delší a tvrdší erekce
  • zvýšená chuť na sex (libido)
  • zvýšená sexuální výkonnost
  • čistě přírodní produkt ve formě odvaru
  • zvýšení testosteronu a imunity

Erectan

26.12. 2013 10881x

Na českém trhu s doplňky pro lepší erekci a celkové prožívání sexu je k dostání bezpočet přípravků. Jednou z novinek, která by měla přinést zlepšení, jsou i produkty označené Erectan. Pojďme si nyní tyto intimní přípravky trochu představit.

Erectan - přípravek na erekci

Přípravek na podporu erekce Erectan obsahuje kvalitní suroviny, které neohrožují zdraví. Jsou čisté a extrakty jsou silné. V prostředku je použita například aminokyselina Arginin, která je obsažena v celé řadě oblíbených produktů (Clavin). Erectan obsahuje novější formu L-Arginin alfa-ketoglukarát, která je účinnější a šetrnější ke zdraví.

Účinek bez vedlejčích projevů

Výhodou Erectanu je fakt, že je velmi šetrný ke zdraví. Na rozdíl od vysoce účinných prostředků jako je třeba Viagra, nemá Erectan takové množství nepříjemných vedlejších účinků (bolesti hlavym nechuť k sexu, závratě...). Dosud nebyly s použiváním Erectanu zjištěny žádné vedlejší účinky. Erectan obsahuje pouze aminokyseliny, které jsou našemu organismu vlastní.

Jak tabletky Erectan, tak i intim gel, jsou k dostání bez lékařského předpisu. Jedná se o doplněk stravy a kosmetický přípravek, volně prodejný. Přípravky tak můžete snadno zakoupit na internetu, v diskrétním balení, bez ostychu. V porovnání s jinými komerčními produkty je u Erectanu nižší cena.

Erectan - stačí 2 tabletky

Co se týče dávkování Erectanu, tak je doporučeno užít 2 tabletky cca jednu hodinu před stykem. Účinek látek je patrný ještě cca 8-12 hodin po požití. Maximálně byste ale měli použít 4 tabletky denně.

Zajímá vás, jak Erectan funguje? Požitím tabletek dodáte organismu látky, které se účinně podílejí na prokrvení intimních partií a k dosažení kvalitní erekce. Bez kvalitní a pevné erekce není možný kvalitní sexuální prožitek. K erekci dojde sexuální stimulací.

Mezi lidmi, kteří mají největší problémy s erekcí a sexuálními poruchami, je i mnoho kardiaků. Ti si musejí dávat pozor na použité prostředky, které by mohly ohrozit srdeční činnost. V této souvislosti je nutné zmínit, že Erectan nemá negativní vliv na funkci srdce. Při kombinaci s dalšími léky je však doporučena konzultace s lékařem.

Nový přípravek Erectan si postupně získává svou oblibu. Uvidíme, jak se vypořádá se stálicemi na trhu jako je Clavin, Vimax Pills nebo Eregma. Nicméně kombinace účinných 5 aminokyselin se zdá být velmi dobrá.

Klikněte zde pro akční nabídku Erectan 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Prozdravi.cz

Tipy na jiné články